Çözümlerimiz

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Çözümleri

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir.

Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Eğer siteniz alakalı kelimeleri hedefleyecek şekilde arama motorlarında görünmüyorsa bu milyonlarca kişinin ürün veya hizmet satın alırken kullandığı bir yol üzerinde sizin hiç bir iziniz olmaması anlamına gelir.

Bunun için arama motorlarında en yukarıda ya da en azından ilk sayfa icinde listelenmek büyük önem taşıyor. Çünkü internet kullanıcısı ilk olarak arama motoru sonuçlarına bakıyor. 

CST sunmuş olduğu profesyonel arama motoru optimizasyonu (SEO) ile arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlamayı hedeflemektedir.